Наші телефони
(044) 235 9767
(050) 993 9226
(067) 993 9226
(093) 993 9226
Наша адреса: вул. Жилянська, 126, 2 поверх     Вокзальна, Університет
Графік роботи: Пн-Пт: 10:00 - 19:00; Сб: 10:00 - 16:00; Нд: за домовленістю
   
  • Допомога онлайн:

Ремонт MacBook

MacBook – бренд під яким компанія Apple випускає ноутбуки. Ці пристрої відрізняються від конкурентів чудовою якістю збірки, стильним дизайном і функціональністю. Все більше людей переходить на мак завдяки зручності, зовнішнім даним та простоті використання.

Якщо станеться так, що Вам буде потрібний ремонт MacBook – Ви можете розраховувати на нас! У нас досвідчені майстри, програмне забезпечення, обладнання і необхідні запчастини для того, щоб повернути ваш ноутбук в робочий стан.

такі роботи, як наприклад заміна петель екрану або клавіатури MacBook Air, заміна скла MacBook Pro виконуються протягом одного дня, а складні, пов'язані з паянням плати і заменою мікросхем, наприклад відеокарти чи нижнього моста, зазвичай виконуються протягом 2-3 днів.

Ми знаємо як вирішити проблеми пов'язані з програмним забезпеченням, наприклад, коли операційна система Mac OS X не загружаеться або не відкриваються програми, а також якщо потрібно паралельно встановити операційну систему Windows на Mac.

Можливо Вам не потрібний ремонт, а просто хочеться покращити продуктивність вашого ноутбука. Для цього у нас є послуга оновлення оперативної пам'яті, жорсткого диска (навіть з Вашими запчастинами) або операційної системи.

Якщо Вам потрібний ремонт MacBook в Києві та Україні, СЦ “iRemont” – найкращий в своїй сфері.

Щоб ознайомитись з переліком послуг та їх вартістю, будь ласка, виберіть цікаву для вас можель із наведеного вище списку.