Наші телефони
(044) 235 9767
(050) 993 9226
(067) 993 9226
(093) 993 9226
Наша адреса: вул. Жилянська, 126, 2 поверх     Вокзальна, Університет
Графік роботи: Пн-Пт: 10:00 - 19:00; Сб: 10:00 - 16:00; Нд: за домовленістю
   
  • Допомога онлайн:

Ремонт iPad

Ми здійснюємо ремонт iPad будь-якої складності в максимально котокі терміни. Ремонтуємо всі моделі, починаючи з першої моделі та закінчуючи iPad Air та mini Retina. Нам під силу як найпростіший ремонт, наприклад заміна екрану, так і найважчий, який вимагає відновлення контактних майданчиків, перепайки мікросхем та заміни елементів на материнській платі.

Найрозповсюджуванішим видом ремонта являється заміна сенсорного скла. недивлячись на те, що в iPad використовується алюмосилікатне скло, яке в 20 раз міцніше звичайного, воно всеодно б'ється. Заміна скла iPad займає декілька годин і здійснюється протягом дня. Також, часто причиною поломки айпад стає потрапляння вологи, наслідки ударів та перепадів напруги. Планшет може нестабільно працювати, не приймати сім-карту чи просто не включатись. В таких випадках терміни ремонту залежать від складності необхідних робіт.

Хочеться зазначити, що якість запчастин буває різною. ми використовуємо тільки високоякісні комплектуючі, точно такі ж як використовує Apple, що гарантує дійсно якісний ремонт. На всі ремонти розповсюджується гарантія 90 днів.

Ми не використовуємо супер клей при заміні скла, а якщо після падіння в айпаді пом'ялися кути, ми витратимо час та постараємся максимально їх вирівняти. З нами ви можете бути впевненими, що ремонт здійснюється на найвищому рівні.

Для ознайомлення з переліком послуг і вартістю ремонту, будь ласка виберіть цікаву для вас можелт з наведеного вище списку.